EXPLORE THE GAP 

Animatsiooni koomiksi laager Võrumaal

Animatsiooni ja koomiksi SUVELAAGER KUTSUB taas!

Sel aastal meie suvelaagri teemaks on “kaasamine ja ühine mõistmine”, avastame ja loome animatsiooni kunsti lisaks ka koomiksi maagiat!

Sotsiaalne kaasatus ja ühine mõistmine on äärmiselt olulised aspektid sõbralikuma ja turvalisema elukeskkonna loomisel. Niipalju kui on inimese siin maamunal, on ka erinevuseid ja erimeelsuseid. Aga erinevused ei tähenda seda, et me ei võiks või ei saaks sõbralikult lävida ja ägedaid asju koos teha! Ning mis oleks parem viis ühist mõistmist ning kaasatust harjutada, kui kunst!


Suvises filmilaagris avastame generatsioonide vahelisi erinevusi ja sarnasusi - loome uued ühendused ning parema mõistmise iseendast, teistest inimestest ja meie elukeskkonnast.

Õpime üheskoos filmi- ja koomiksikunsti, uusi toetavaid oskuseid inimsuhetes ning muidugi naudime Lõuna-Eesti imelist loodust.


Meiega on töötubasid läbi viimas kaks soomlannat:

Koomiksikunstnik ning illustraator Sanna Hukkanen

Tutvu tema töödega siin -> https://www.sannahukkanen.com

Ning keskkonda ja suhteid uuriv kultuuriantropoloog Inkeri Aula

Tutvu tema töötega siin -> https://gardenofbecomings.com

Sanna ja Inkeri viivad laagri vältel läbi mitmekülgseid töötubasid, kus joonistatakse koomikseid ning tehakse looduses sensoorseid harjutusi.


Animatsiooni ja kunstilist väljendust juhendavad Helen Unt, Meeta Eliise Veigel, Anti Naulainen, Helen Moppel ja Teele Altmäe.

Üldise heaolu eest hoolitseb Mari Viiard, Edina Csüllög ja Maiden Paljak


Töötubadest ja laagri kavast juba peatselt täpsemalt!


***


Oodatud on lapsed vanuses 7 - 16


Toimumisaeg ja -koht:
25.-30. juunil
Vatsa talus, Võrumaal


Laagri osalustasu:

150 €
NB: Filmilaageri lapsed saavad oma osalustasu vallalt tagasi küsida.


Registreerimine:
bit.ly/3HITIR2
Küsimuste korral helista või kirjuta:
Mari Viiard
mari.viiard@gmail.com
53056600

Edina Csüllög

sara.kiari@gmail.com


Hea külastaja, Soome-Ugri Filmi Festivali koduleht on hetkel arendamisel. Oleme loomas uut mitmekeelset veebikeskkonda, et veelgi paremini edendada Soome-Ugri väikerahvaste filmitegijaid.

Уважаемый посетитель, сайт финно-угорского кинофестиваля находится в стадии разработки. Мы находимся в процессе создания нового веб-сайта для лучшего продвижения возможностей финно-угорских кинематографистов.

Dear visitor, Finno-Ugric Film Festival website is currently under development. We are in the process of creating a new multi-language website for better promotion oportunities of Finno-Ugric small nation filmmakers.